eilerasciu_dirbtuves1.jpg

Eilėraščių dirbtuvės 

2-3 klasių moksleiviams

Poezija, eilėraščių kūrimas – kaip žaidimas. Ar tikrai taip galima? 


Pasikvieskite mane į savo klasę ar biblioteką, ir prižadu jums smagią, įtraukiančią, vienos pamokos trukmės (45 min.) edukaciją. Jos metu ir pradinukai, ir jų mokytojai įsitikins, kad poezija vaikams gali būti šiuolaikinė, smagi ir apie juos. O kas svarbiausia – poeziją kurti gali kiekvienas!


Dirbtuvių pradžioje susipažinsime su knygos „Kaip sutramdyti žvėryną?” gyvūnais, pažaisime skaitydami vieną iš eilėraščių. Vėliau pradėsime žaisti poeziją, sukursime naujų personažų, ir drauge rimuodami kiekvienas sukursime po eilėraštį, kurį vėliau galėsime iliustruoti. 

Nuo 2020 m. rugsėjo rengiu užsiėmimus su vaikais pagal savo knygas. 

2020 m. – 2021 m. knygelių „Kapt kapt kapt“ ir „Kapt kapt kapt mieste“ pristatymai ir interaktyvūs užsiėmimai su 3-4 m. vaikais Lietuvos nacionalinėje M.Mažvydo bibliotekoje, Klaipėdos Knygų mugėje.

Nuo 2021 m. „Kaip sutramdyti žvėryną?“ pristatymai ir eilėraščių dirbtuvės pradinių klasių moksleiviams: „Sostinės dienos 2021“ renginiuose, mokyklose („Šiaurės Licėjus“,  Trakų Vokės gimnazija, Klaipėdos „Gilijos“ progimnazija, Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazija, Kauno mokykla-darželis „Šviesa“, Šiaulių „Juventos“ progimnazija (nuotolinis), Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija (nuotolinis)); bibliotekose (Lietuvos nacionalinė M.Mažvydo biblioteka, Trakų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Rūdiškių filialas, Molėtų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Giedraičių filialas, Kaišiadorių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Žiežmarių filialas, Kaišiadorių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Gudienos filialas, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Pajūralio filialas, Trakų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Lentvario filialas, Klaipėdos m. savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji bibliotekos Pempininkų padalinys).

 
vaiku-atsiliepimai3.jpg